Enes Batur Kimdir | Videoları | Film | Oyunlar | Youtube Ndng

Youtube fenomeni Enes Batur 9 Nisan 1998 yılında Ankara‘da doğmuştur. 21 yaşındadır. Aslen Adanalıdır. Babası özel harekatta polis olan Fatih Sungurtekin‘dir. Annesi hemşire Arzu Sungurtekindir. Enes’in gerçek adı Enes Batur Sungurtekin’dir. Enes Batur’un kız kardeşi Elis Bera, erkek kardeşi Toygu Berat‘dır.

enes batur youtube kanalı ndng videolar paylaşıyor

Enes Batur’un boyu 1.80cmdir. Burcu Koç’dur. Favori rengi mordur. En sevdiği yemek kabak dolmasıdır. Alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıkları yoktur. Gece hayatını ve kalabalık yerleri sevmez.

enes batur bebekken çocukluk fotoğrafı 5 yaşında gibi
enes batur çocukluk fotoğrafı

Babasının mesleğinden dolayı ankarada doğduktan sonra ilk çocukluk zamanını Erzurumda geçirir. Daha sonra Antalya‘ya taşınırlar ve şuan Antalya’dadır. Antalya Kepez Anadolu lisesini 3. sınıfa kadar okumuştur. Daha sonra asansörde tanıştığı kız arkadaşı için 4. sınıfı Antalya Final Temel Lisesi‘nde bitirmiştir. Üniversiteyi Uluslararası Antalya Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünde okumaktaydı. Youtube kariyerine yoğunlaşmak için okulunu dondurdu. Enes Batur’un kız arkadaşı bir başka youtuber olan Başak Karahan‘dır. Başak makyaj videoları çekmektedir. 2018 yılında ayrıldılar.

enes batur bebeklik fotoğrafı paylaştı ailesi

Enes Batur youtube’a video atmaya 2013 yılında başladı. O zamanlar bilgisayar ve konsol oyunları videoları çekiyordu. Enes Batur’un ilk videosu Minecraft isimli oyundur. O zamanlar kanalın ismi NDNG idi (New Day New Game). Enes Batur’un oynadığı oyunlar Minecraft başta olmak üzere Happy Wheels, Pixelmon, GTA 5 , Assasins Creed, CS GO, farklı korku oyunları ve küçük oyunlardır. Oyunlardan sonra şaka videoları ve Vlog, güncel trendlere göre videolar yapmıştır. Şuan 9 milyon 500bin abonesi vardır. Kanalında 1738 video çekmiştir.

enes batur saçını yeşile boyadı ve videoları

Youtube videolarında şu sıralar çoğunlukla amcasıyla videolar çekmektedir. Enes Batur’un amcası Murat Sungurtekin’dir. Enes amcasına yaptığı bir kışkırtma videosunda kamuoyundan çok tepki almıştır. Enes Batur’un en çok izlenen videosu (53 milyon) diğer youtuberlere diss attığı Son Diss videosudur. Enes’in en çok izlenen diğer videoları ise; Sen yerinde dur, youtuberların düşüşü, Aleyna Tilki Sen Olsan Bari Parodi, Kaya Giray Gel hadi gel, Ed Sheeran Shape Of You parodi, Hayal mi Gerçek mi Fragman‘dır.

enes batur telefon numarası 2019

Enes Batur 2018 yılında Hayal mi Gerçek mi isimli bir sinema filminde oynamıştır. Bu filmde kendi hayatını ve youtube kariyerini konu almıştır. 2018 Kafalar Karışık filminde de rol almıştır. 2017 yılında Altın Kelebeken iyi youtuber‘ ödülünü almıştır. Ama bu ödül geri alınmıştır. 2018 yılında da Altın Palmiyeyılın sosyal medya fenomeni‘ ödülünü almıştır.

enes baturun telefon numarası kaç ne

Enes Batur’un telefon numarası nedir sorusu çok fazla merak edilmektedir. Numarası internette paylaşıldığı için bir kaç kez değiştirmek zorunda kalmıştır. Enes Batur’un adresi de bir diğer merak edilen konudur. Hayranları tarafından günde onlarca kişi onu ziyaret etmeye gelmektedir. Bu konu Enes’i epey rahatsız etmektedir.
Enes Batur Youtube adresi: link
Enes Batur İnstagram adresi: link
Enes Batur Twitter adresi: link

enes batur sevgilisi ile ayrıldı beraber videosu
enes batur klip ve şarkıları
enes batur ormanda kamp yapıyor doğaya karşı
enes batur kaç yaşında nerede doğdu kimdir
enes batur nerede doğdu nerede yaşıyor adresi neresi
enes batur instagram adresi fotoğrafları paylaşıyor
enes batur gta 5 serisini çekti ve oynadı izle
enes batur fotoğrafları resimleri yakışıklı güzel
enes batur ve amcası saçlarını boyadılar
enes batur ve murat sungurtekin

Bu biyografimizde enes batur kimdir, enes batur telefon numarası, enes batur youtube, enes batur instagram, enes batur yaş, enes batur videoları, enes batur sevgilisi, enes batur öldümü, enes batur nerede yaşıyor, enes batur şarkıları, enes batur oyunları, enes batur ne kadar kazanıyor, enes batur happy wheels, enes batur gta 5, enes batur kaç yaşında, enes batur twitter, enes batur kim, enes batur amcası sorgularına cevaplar verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir