Halil Söyletmez Kimdir | Boyu | Yaşı | Sevgilisi | Hayatı

Sosyal medya hesaplarıyla, videolarıyla, telefon şakalarıyla ve filmleriyle çok tartışılan Halil Söyletmez kimdir, nerelidir, vine, twitter, snapchat, younow, youtube kariyeri ve özel hayatını bu yazıda bulabileceksiniz.

halil söyletmez siyah gömlek telefon şakası younow canlı yayın zirve komik şive

Halil Söyletmez 19 Mart 1992 Adana doğumludur. 27 yaşındadır. Burcu balıktır. Halil Söyletmez ‘in boyu 1.63’dür. Boyuyla barışık olsa da internet aleminde alay konusu olmuştur. Çocukluğu İstanbul’da geçmiştir. Liseye kadar okuyup üniversiteyi bitirmemiştir. Galatasaraylıdır.

halil söyletmezin boyu yaşı kaç sevgilisi var mı evli mi burnu kulakları

İnternet’te ilk önce İnci Sözlük ‘te gözükmüştür. Burada ‘zirve‘ adı verilen buluşmalar ve canlı yayınlarla kendini göstermiştir. Daha sonra Younow isimli canlı yayın sitesinde yayınlar yapmıştır. Burada tiplemeler ve telefon şakalarıyla belli bir kitle kazandı. 1 yayında aldığı 6.000tl’lik rekor bağış ile sitenin en çok kazanan yayıncısı oldu. 2013 yılında buradaki popülaritesini Vine isimli uygulamaya taşıdı. Halil Söyletmez vine uygulamasında çok büyük ün kazanmıştır. özellikle hıamına repliği ile ve kaşları boyalı Cumali Ceber tiplemesi çok sevilmiştir.

halil söyletmez cumali ceber filmi müzik şarkı klip yapıyor

Halil Söyletmez bir medya şirketi kurmuştur. Burada markalara ve ünlülere sosyal medya danışmanlığı yaptı. younow internet sitesi kapanınca en büyük geliri kayboldu ve sosyal medyadan para kazanmak için Youtube hesabı açtı. Youtube hesabında da tiplemeler, kışkırtma, telefon şakaları, vlog ile devam etti. Enes Batur, Reynmen, kafalar, Orkun Işıtmak, Tostçu Erol, Czn burak gibi diğer youtuber fenomenler ile videolar yaptı. Youtube hesabında 1.5 milyon abonesi vardır.

cumali ceber filmi halil söyletmez doğa konakoğlu

Halil Söyletmez Youtube üzerinde parlattığı Cumali Ceber karakterine film yaptı. Cumali Ceber Allah Seni Alsın iyi bir hasılat yapsa da, Cumali Ceber 2 filmi gişede beklenileni vermedi. Halil Söyletmez’in hayran kitlesi çoğunlukla küçük çocuklardır.

halil söyletmez burnu ameliyat eden doktor ile mahkeme oldu dava tehtit şantaj para herşey istedi

Sevgilisi Ya Benimsin Yada Seninim ve Kendine Gel kitaplarının yazarı Şeyma Eke dir. Halil Söyletmez ve Şeyma Eke geçtiğimiz haftalarda nişanlandı. Alay konusu olan burnu için estetik ameliyatı oldu. Lakin burnu tekrar düştüğü için doktor Güncel Öztürk’ü tehtid etti ve para istedi. Şu an mahkemesi devam etmektedir.

halil söyletmez küçük boyla türlü türlü şaklaban iş yapıyor

Halil, Çocuklar Duymasın dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştır. Dizide Haluk’a şakalar yaparak bezdirmiştir. Yapımcı tarafından Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna alındı. Artık Halil Söyletmez’i ekranlarda görmeye devam edeceğiz.

Snapchat kullanıcı adı: halilsoyletmez
Youtube hesabı: link
Twitter hesabı: link
Instagram hesabı: link

cumali ceber kimdir film komik kaş video şaka
halil söyletmez hayatı biyografisi sevgilisi karısı
cumali ceber boya kaş komik video film gişe hasılat izle
halil söyletmez kepçe kulakları çocukluk fotoğrafı
halil söyletmez profili snapchat youtube twitter younow inci sözlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir