Reynmen kimdir (Yusuf Aktaş) | Nereli | Kaç Yaşında | Biyografi

youtuber reynmen yeni klibi
reynmen kimdir

Sosyal medyayı kasıp kavuran Youtube, instagram ve scorp fenomeni Reynmen yada gerçek adıyla Yusuf Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, sevgilisi var mı, boyu, göz rengi, burcu hobileri, şarkıları, videoları, ailesi, hayat hikayesi, biyografisi bütün bilinmeyenleri hakkında bu yazıda bahsedeceğiz.

Hayatı

Reynmen kullanıcı adıyla bilinen Yusuf Aktaş 6 Aralık 1995 yılında İstanbul’un Bağcılar ilçesinde doğmuştur. 24 yaşındadır. İstanbulda doğup büyümüştür ama aslen Sivas‘lıdır. Reynmen’in boyu 1.78‘dir. Kilosu 83‘dür. Göz rengi kahverengidir. Yay burcudur. 2 kardeşi vardır. Annesinin adı Nasibe, babasının adı Rahmi‘dir.

youtuber yusuf aktaş reynmen küçüklük fotoğrafı
reynmen çocukluk fotoğrafı

Kickbox sporuyla ilgilenmektedir. En sevdiği renk yeşildir. Favori yemeği makarnadır. Counter Strike Oynamayı çok sever. En sevmediği şeyin yalan ve iftira olduğunu belirtir. Reynmen’in sevgilisi var mı yok mu konusunda belirsizlik vardır.

yutupçu reynmen kaç yaşında
reynmenin yaşı

Okulları

İlköğretime Ahmet Kabaklı ilkokulunda başlamış, daha sonra Fatih Sultan Mehmet ilkokuluna nakil olmuştur. Liseyi de yine ilk önce İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde başlamış, daha sonra Bahçeşehir Lisesi’ne geçmiş, ancak buradaki eğitimini yarım bırakmıştır. Açıköğretimden devam ederek liseyi bitirmiştir. Üniversitede İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır.

fenomen youtuber yusuf aktaş kimdiri
reynmen gerçek adı

Sosyal Medya Kariyeri

Reynmen ilk önce Scorp sosyal medya platformunda bilinmeye başladı. Scorp bir video platformudur. Buraya insanlar belli konulara göre soru-cevap formatında videolar eklerler. buradaki videolarındaki esprileri, tarzı, fiziksek özellikleriyle dikkat çekmeyi başardı. Bir diğer video uygulaması olan Vine gibi Scorp da çok fazla fenomen yaratmıştır. Pek çok fenomenin yaptığı gibi Yusuf Aktaş da videolarından para kazanmak için Youtube kanalı oluşturmuştur. 7 Ağustos 2016’da Youtube’a ilk videosunu atmıştır. Reynmen’in ilk videosu şudur:

reynmen nerede doğdu okudu memleketi
reynmen nerede doğdu

Youtube kanalında şuan 3 milyon 500 bin abonesi vardır. Vlog (video blog), şaka, deney, şarkı türlerinde videolar çekmektedir. Komik videolarında başarılı olduğu gibi şarkı konusunda da başarılıdır. Hip hop ve arabesk sentezi şarkılar yapmaktadır. Zira en çok izlenen videoları şarkı klipleridir. Toz Duman, Derdim Olsun, Voyovoy, Biziz şarkı klipleriyle tüm Türkiye’de tanınır hale gelmiştir. Derdim Olsun şarkısıyla 24 saatte 6.3 milyon kez izlenmiştir. Daha önce Aleyna Tilki’ye ait olan Türkiye rekorunu kırmıştır.

reynmen şarkı dinle
reynmen şarkı klipleri

Reynmen aynı zamanda video konseptlerinden biri olan ünlüleri ziyaret etmektedir. Bir çok dünya yıldızıyla bir araya gelmiştir. Bunlardan bazıları: Logan Paul, Amanda Cerny, Dwayne Johnson (The Rock). Aynı zamanda sinema ünlüleri Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiştir.

reynmen yusuf aktaşın yanındaki kız sevgilisi mi
reynmen in sevgilisi var mı

Reynmen Suriyede çektiği ‘El Bab’da bir gün geçirmek’ videosuyla da epey ses getirmiştir. Tüm videoları milyonlarca izlenme almaktadır. Youtube’dan önemli bir gelir kazanmıştır. İnstagramı da aktif olarak kullanmaktadır. 4 milyon takipçisi vardır.

reynmen en çok izlenen videoları
reynmen en komik videoları

Reynmen’in filmleri

Reynmen Yusuf Aktaş 2017 yılında bir başka youtuber olan Halil Söyletmez‘in filmi ‘Cumali Ceber Allah Seni Alsın‘ filminde oynamıştır. Daha sonra 2018 yılında başarılı youtuber Enes Batur‘un ‘Hayal mi Gerçek mi?‘ filminde rol almıştır.

youtube reynmen yaşı kaç nereli
reynmen yusuf aktaş yaşı

Reymen’in İnstagram hesabı: burada
Reymen’in Youtube hesabı: burada

youtube da popüler olan scorp ünlüsü reynmen in gerçek adı yusuf aktaş
youtube fenomen yusuf aktaş
youtuber reynmen telefon şakası yapıyor
yusuf aktaş reynmen telefon şakası
reynmen youtube fenomen kimdir gerçek adı
yusuf aktaş kimdir reynmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir